0(534)765 34 81  0(212) 415 32 32    0(532) 775 06 01

RİZE ARTVİN NAKLİYAT

HAKKIMIZDA

İkitelli OSB Bölgesinde Sektörün devlerinden olan firmamız Rize Artvin Nakliyat 30 yılı aşkın süredir, Ambar ve Nakliyecilik sektöründeki tecrübeleriyle ortaklar tarafından 2011 yılından bu güne çağdaş hizmetin bütün eksiksiz öğeleriyle donanmış şekilde hizmet vermektedir.

 

Rize Artvin Nakliyat olarak size sunacağımız çözümler ile aldığımız işin bizim varlığımızın bir parçası olarak değerlendirme anlayışımızı görünce içinize rahatlık ve güven serpeceğimizi hissedeceksiniz.

 

Rize Artvin Nakliyat bir müşteri bin müşteri demek olduğunun tamamıyla farkındadır. Zaten bu bakış açısı ile iş hayatımızda yakaladığımız saygı ve güven dört yıllık taşımacılık hayatımızın yegane ürünüdür.

 

Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır.

Çalışma esasları, kullandığımız malzemeleri,  yükleme, indirme işlemlerimizi nasıl gerçekleştirdiğimizi ilerleyen sayfalarda görecek ve bizden taşımamızı istediğiniz eşyanın her molekülüne büyük bir özen ve dikkat gösterildiğini göreceksiniz.

 

© 2015 Rize Artvin Nakliyat Tüm Hakları Sakldır -Workshop:DURHAN ÇAKAK